Velkoobchodní prodej

Pivo a jerky patří k sobě!

Naše sušené maso je oblíbené v desítkách pivnic a barů po celé zemi. Díky unikátnímu tvaru jerky tyčinek a elegatní sklenici dostane zákazník kvalitní snack během chvilky. Kvalitu, na které si potrpíme u svého masa, vyhledáváme i u dalších výrobců. V nabídce tak dále máme vegnaské jerky Čát čapát, chilli omáčky Chilli Maga, Hostětínské mošty, limonády Koldokol a RAW ovocné kuličky. Pomozte mi dostat na pulty tyto originální produkty a podpořte tak malé podnikatele!

  • Rozvážíme zdarma po Brně, Uherském Hradišti, Olomouci a Ostravě.
  • Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím zaregistrujte jako velkoobchodní odběratel, ověření provedeme během 24 hodin.
  • Pro lepší představu, kde se naše jerky prodávají, mrkněte na prodejny sušeného masa Jimmy's Food.
  • Všechny druhy sušeného masa, které zasíláme velkoobchodně, najdete v této nabídce, nevahájte nás však kontaktovat při speciálním požadavku.

 

Nejoblíbenějším naším produktem napříč gastro provozovnami jsou nepochybně jerky tyčinky.


V Česku nová, ale ve světě velmi oblíbená chuťovka, která si rychle získává srdce zákazníků barů a pivnic. Pro zaměstnance je to skoro bez práce, dostanete totiž od nás elegantní prodejní láhev, ze které si můžou lidé rovnou nabízet. Naprosto boží věc.

  • Prodáváme v balení po 20 ks tyčinek s roční trvanlivostí. Příchuť worcester.
  • Tyčinky jsou vhodné pro bary, pivnice, kavárny, bistra, bezobalové obchody a pro kterékoli další podniky, kde lidé dostávají chuť na rychlé proteinové občerstvení.
  • V podobě tyčinek nabízíme jerky také v několika dalších typech skleněných lahví, případně vakuované balení po 20, 50, či 200 gramech.

 

Velice oblíbené jsou však také naše 25 gramové balení sekaných kousků sušeného masa, které nabízíme ve čtyřech příchutích:

Velkoobchoní balení sekaných kousků sušeného masa prodáváme po 24 kusech balíčků. Ty můžou být klasické 25 nebo 50 gramové, případně gastro balení vážímě po 200, či 500 gramech.

Kam se výrobky hodí?

Jerky ve sklenici vypadají nejlépe na pultu baru, pivnice, nebo třeba hospody. Balíčky se na těchto místech taktéž vesměs prodávají, ale větší využití mají určitě v kavárnách, čajovnách, bezobalových obchodech, prodejnách potravin, nebo zdravé výživy. Zákazníci těchto podniků si oblíbili i Čapáty, které se třeba do hospod moc nehodí. Chilli omáčky jsou specifické, dodáváme je pouze v originálních sklenicích konkrétní váhy, tudíž nejvíce zapadnou na pultech prodejen potravin a zdravé výživy.

Co tedy vybrat?

Máte-li pivnici, bar, nebo hospodu, elegantní sklenice s jerky tyčinkami je jasná volba. Pokud máte na poličce více místa, balíčky jerky se vám také budou hodit, dodáváme k nim skládací stojánky.

Pro kavárny, čajovnybezobalové obchody pak doporučujeme jerky balení na váhu, případně 25g balíčky, nebo Čát Čapáty.

 

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na naši spolupráci,

Jimmy's Food team.

E-mail: jimmy@jimmysfood.cz

Telefon: +420 739 256 523